Szanowni Państwo,

Witamy na internetowych stronach Zarządu Lokali Miejskich.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddajemy do dyspozycji witrynę będącą źródłem wszelkich, ważnych dla Państwa, informacji o nieruchomości w której mieszkacie bądź prowadzicie swój interes.

Mamy nadzieję, iż nasza witryna, umożliwi dotarcie do wielu interesujących Państwa, szczegółowych informacji z zakresu zarządzania wskazaną nieruchomością.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z zakładki Karta Informacyjna Nieruchomości, w której to odnajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące aktualnego Zarządcy nieruchomości, jak również ustalą Państwo dane Miejskiego Administratora Nieruchomości MAN.

 

Informacja  dla  osób  ubiegających się o zawarcie umowy najmu lub podnajmu lokalu i najmu socjalnego lokalu - więcej >>

 

Administratorem danych osobowych osób korzystających z lokalu i innych kontrahentów jest Zarząd Lokali Miejskich z siedzibą w Łodzi Al. Kościuszki 47. Dane te będą przetwarzane w celu realizacji wykonywania zawieranych umów pomiędzy stronami przez okres niezbędny do wykonania obowiązków ustawowych. Każda osoba, której przetwarzane dane dotyczą ma prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Podanie danych wynika z zapisów Art. 6 RODO lit b),c) i lit e).

więcej >>